O NAS

 

Jesteśmy rozwijającą się firmą, która oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie: sprzątania nieruchomości, opieki nad grobami bliskich, a także kompleksowej usługi porządkowej po remontach. Przyjmujemy zlecenia z Kołobrzegu i okolic. Koncentrujemy się na zamówieniach od osób prywatnych, jednak w przyszłości pragniemy rozwijać się również pod względem Klienta Biznesowego.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu 5 powodów dla których warto wybrać właśnie naszą firmę:

A jak aspiracje. Mierzymy wysoko.  Zdajemy sobie sprawę, że swoim zachowaniem reprezentujemy firmę, dlatego zawsze pracujemy z uśmiechem. Bardzo ważna jest dla nas kultura osobista. Wyznaczamy naszemu zespołowi konkretne cele, dzięki czemu wszystko zawsze wykonane jest z należytą starannością.

L jak lojalność. Zależy nam na budowaniu stałych relacji z Klientem. Cechuje nas uczciwość i rzetelność. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nasi Klienci mogą na nas liczyć.

D jak dokładność. Wykonujemy swoją pracę precyzyjnie i skrupulatnie. Zapewniamy Klientom gwarancję czystości.

O jak odpowiedzialność. Jesteśmy zaangażowani w każde zlecenie. Działamy rozważnie  i sumiennie.

M jak motywacja. Podstawowym bodźcem napędzającym nas do pracy jest Zadowolony Klient. Jego satysfakcja jest dla nas miarą sukcesu.

 

Misja

Jesteśmy profesjonalną firmą na rynku usług sprzątających działającą na terenie Kołobrzegu i okolic. Cechuje nas dokładność w wykonywaniu powierzonych zleceń.  Satysfakcja i zadowolenie Klienta są dla nas podstawą sukcesu.

 

Wizja

Nasza firma dąży do tego, aby do 2020 roku być najlepiej ocenianą firmą sprzątającą w powiecie kołobrzeskim pod względem:

  • jakości wykonanych usług
  • satysfakcji i zadowolenia Klienta
  • profesjonalizmu w zarządzaniu zasobami ludzkimi